commemorative

Pieczątki firmowe – ekspresowa realizacja zamówienia

Wykonujemy pieczątki firmowe na zamówienie Klienta. Oferujemy szeroki wybór stempli z podstawowymi danymi. Nasi projektanci i graficy dokładają wszelkich starań, abyście byli Państwo zadowoleni z efektu ich pracy. Każdą firmową pieczątkę wykonujemy indywidualnie. Gwarantujemy zatem najwyższą jakość produktów. Oferujemy także wiele wzorów medali i pucharów, które sprawią, że wydarzenie sportowe będzie niezapomniane, zwłaszcza dla zwycięzców. Zapewniamy Państwa, że każda wykonana przez nasz zespół pieczątka firmowa ma estetyczną obudowę, która bardzo dobrze się prezentuje. Zapraszamy!

 

Dlaczego warto wyrobić pieczątkę?

Posiadanie pieczątki nie jest obowiązkiem przedsiębiorcy, jednak warto takową mieć. Przedmiot ten często okazuje się pożyteczny, a dzięki niemu dokumenty wyglądają bardziej profesjonalnie. Podobnej jak wizytówki firmowe podkreślają one prestiż i pełnią istotną rolę. Obecnie większość przedsiębiorców decyduje się na wyrobienie własnej pieczęci. Koszt zakupu takiego gadżetu nie jest wysoki, a jego posiadanie niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim, podpisując rozmaite dokumenty, zaoszczędzą Państwo czas.

Na każdej pieczątce firmowej umieszczamy dane wedle życzenia Klienta. Są to głównie: pełna nazwa firmy, imię i nazwisko przedsiębiorcy, adres i dane kontaktowe, numer NIP i REGON.

tło
Adres

MediaTiM s.c.
ul. Łokietka 32-33
66-400 Gorzów Wielkopolski

+95 736 22 11


info@mediatim.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt:   8:00 - 18:00
Sob:   9:00 - 14:00