medal

Medale i puchary dla zwycięzców zawodów sportowych

Oferujemy solidne i eleganckie medale i puchary dla zwycięzców zawodów sportowych, olimpiad o innych wydarzeń. Wyróżnione w ten sposób osoby na długi zapamiętają swój triumf, a medale i puchary dumnie będą ozdabiały półkę. Oferujemy różne modele spersonalizowanych statuetek. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

 

Medale

Medal to klasyczne sportowe wyróżnienie. Jeśli organizują Państwo zawody o dowolnym charakterze, warto zadbać o wyróżnienie zdobywców czołowych miejsc.

Proponowane przez nas medale są solidnie wykonane, a starannie zaprojektowane wzory sprawdzą się na wielu podszytych rywalizacją imprezach sportowych i nie tylko. Stawiamy na sprawną współpracę i zadowolenie Klienta. Staramy się, aby zamówione w Mediatim z Gorzowa Wielkopolskiego medale spełniały Wasze oczekiwania. Stale doskonalimy swoje umiejętności, dzięki którym możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Smycze reklamowe

Praktyczny przedmiot, noszony przez wiele osób w pracy lub szkole. Zazwyczaj eksponuje się go, nosząc w zasięgu wzroku, dlatego warto skorzystać z jego potencjału do prezentacji nazwy lub logotypu. Nasze smycze reklamowe zapadają w pamięć konsumentów i sprawiają, że chcą oni bliżej poznać prezentowaną markę, a często skorzystać z jej usług.

Smycz reklamowa z nadrukiem może zostać zapełniona jedno- lub dwustronnie. Smycze zakończone są karabińczykiem. Minimalne zamówienie to 50 szt.

Puchary

Puchar jest nagrodą dla zwycięzcy za odniesiony sukces. Zazwyczaj są one przyznawane za wybitne osiągnięcia sportowe, ale dzięki nam nie trzeba być sportowcem, aby chociaż raz w życiu otrzymać trofeum jako formę uznania i podziwu.

W ofercie posiadamy różne modele pucharów. Dajemy Państwu możliwość zamówienia konkretnego wzoru z katalogu.

Tabliczka grawerowana

Efektowna i elegancka tabliczka grawerowana została stworzona po to, aby podkreślić oznakowanie drzwi lub przedmiotów w celu szybkiej wymiany informacji.

Tabliczka wykonana z laminatu złotego lub srebrnego, a także w innych kolorach np. czerń, niebieski. Wymiary tabliczki są dowolne w zależności od preferencji Usługę wykonujemy na nowoczesnych maszynach, które precyzyjnie grawerują nawet najmniejsze detale. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że tabliczka zostanie przygotowana zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.

Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą projektów graficznych. Zatrudniamy samych fachowców, którzy dbają o najwyższą jakość usług i produktów Mediatim z Gorzowa Wielkopolskiego. Oferujemy krótkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny. Nie boimy się wyzwań. Podejmiemy się nawet najbardziej wymagającego zamówienia.

tło
Adres

MediaTiM s.c.
ul. Łokietka 32-33
66-400 Gorzów Wielkopolski

+95 736 22 11


info@mediatim.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt:   8:00 - 18:00
Sob:   9:00 - 14:00