leaflets

Drukowanie ulotek – projekt i wykonanie – Gorzów Wielkopolski

Zajmujemy się drukowaniem ulotek zarówno w małych, jak i dużych nakładach. Wydruki tego typu są najprostszą, a jednocześnie jedną ze skuteczniejszych form reklamy. Dzięki ulotkom mogą Państwo dotrzeć do wielu Klientów ze swoimi usługami i produktami. Projektujemy ulotki zgodnie z Państwa wytycznymi lub korzystamy z dostarczonych nam materiałów. Zajmujemy się również drukowaniem wizytówek. Oferujemy druk jedno- lub obustronny – w zależności od potrzeb i wymagań Klienta. Dzięki takim nośnikom reklamy w prosty sposób wypromują Państwo własną firmę i wyróżnią się na tle konkurencji.

Gwarantujemy szybki czas realizacji zlecenia oraz wysoką jakość wykonania ulotek. Mogą Państwo skorzystać również z atrakcyjnych cen za pojedynczy egzemplarz. Dobrze zaprojektowana i wykonana ulotka potrafi skutecznie przyciągnąć uwagę Klienta i zachęcić go do podjęcia decyzji zakupowej. Drukujemy ulotki w formatach A7, A6, A5, A4, A3 – wedle życzenia Klienta. Wykorzystujemy pełną paletę barw, dzięki czemu mogą Państwo stworzyć spersonalizowaną ulotkę.

Drukowanie zaczynamy po zaakceptowaniu przez Klienta projektu lub po dostarczeniu własnej grafiki, która ma zostać umieszczona na broszurze. Podejmujemy się wykonania małych i dużych nakładów, w zależności od Państwa potrzeb. Zachęcamy do kontaktu oraz zamówienia ulotek w najlepszej drukarni w Gorzowie Wielkopolskim.

 

Przygotowanie projektu

- Dopuszczalne formaty: .cdr, .eps., .tif, .pdf, .psd, .jpg
- Przestrzeń kolorów CMYK
- Rozdzielczość min. 300dpi
- Czcionki zamienione na krzywe
- Spady 5mm

Szablon do pobrania

Realizacja

Czas wykonania ulotek wynosi 1-4 dni robocze od momentu akceptacji projektu. W przypadku, kiedy projekt jest gotowy czas wydruku nie ulega zmianie.

tło
Adres

MediaTiM s.c.
ul. Łokietka 32-33
66-400 Gorzów Wielkopolski

+95 736 22 11


info@mediatim.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt:   8:00 - 18:00
Sob:   9:00 - 14:00