lamination

Laminowanie dokumentów – dlaczego jest tak istotne?

Folia laminacyjna chroni dokumenty przed uszkodzeniem, zamoknięciem oraz pozwala na przygotowanie atrakcyjnej prezentacji. Warto postawić na taką usługę, zwłaszcza w przypadku wartościowych pism. Na czym dokładnie polega laminowanie dokumentów i ndlaczego warto się na nie zdecydować?

Dokumenty, na których idealnym stanie Państwu zależy umieszczane są pomiędzy dwoma arkuszami folii laminacyjnej. Następnie wszystkie warstwy są ze sobą trwałe łączone i zgrzewane. W tym celu używamy dwóch rodzajów folii – matowej lub błyszczącej. Laminujemy dokumenty, takie jak:

  • dyplomy,
  • akty urodzenia,
  • certyfikaty,
  • dokumenty sądowe,
  • materiały reklamowe,
  • karty menu i wiele innych.

Podstawową rolą laminowania dokumentów jest ich ochrona przed zniszczeniem. Warto zdecydować się na tę usługę, zwłaszcza w przypadku oryginałów pism, które będą doskonale chronione przed zalaniem, porwaniem, zgięciem czy zamoknięciem. Ponadto folia do laminacji bardzo dobrze się prezentuje. Zabezpieczone nią dokumenty wyglądają estetycznie i elegancko.

 

Koszt laminacji

Ceny, które oferujemy swoim klientom za usługę laminacji, nie są wysokie. Każde zlecenie wykonujemy z dokładnością, a koszt wyceniamy indywidualnie. Laminujemy pisma w różnych formatach, począwszy od A6 (i mniejszych!), aż po A3. Używamy folii matowej, błyszczącej lub samoprzylepnej. Zastosowanie wybranego rodzaju również ma wpływ na ostateczny koszt usługi.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy rzetelną i doświadczoną firmą. Stosujemy sprawdzone techniki i narzędzia do laminacji, dzięki czemu Państwa dokumenty będą bezpieczne. W razie dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

 

Dostęne rodzaje folii laminacyjnej Dostęne formaty
Błyszcząca A3
Matowa A4
Samoprzylepna A5
A6 i mniejsze
tło
Adres

MediaTiM s.c.
ul. Łokietka 32-33
66-400 Gorzów Wielkopolski

+95 736 22 11


info@mediatim.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt:   8:00 - 18:00
Sob:   9:00 - 14:00