invitations

Zaproszenia ślubne dla gości weselnych – Gorzów Wielkopolski

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego człowieka. Warto więc zadbać o wszystkie jego detale. Sposób, w jaki zaproszą Państwo swoich gości na ślub i przyjęcie weselne powinien na długi zapaść w ich pamięć. Projektujemy i drukujemy zaproszenia ślubne wedle życzenia Klienta. Dbamy i to, aby były to nie tylko zwykłe kartki, które goście z czasem wyrzucą. Oferujemy zaproszenia ślubne jednostronne i dwustronne w kilku formatach. Wykonujemy również kartki składane. Drukując kalendarze, zaproszenia ślubne, kartki okolicznościowe, wizytówki i ulotki korzystamy z bogatej palety kolorów, dzięki czemu są one dostosowane do indywidualnych wymagań Klienta. Mogą Państwo wybrać także dowolną czcionkę i rozmiar tekstu. Podejmiemy się każdego zlecenia.

Dostępne formaty

- jednostronne lub dwustronne: A6, A5, A4, DL,
- składane: A5, A4, DL.

Przygotowanie projektu

- dopuszczalne formaty: .cdr, .eps., .tif, .pdf, .psd, .jpg,
- przestrzeń kolorów CMYK,
- rozdzielczość min. 300dpi,
- czcionki zamienione na krzywe,
- spady 5mm.

Projekt zaproszeń/kartek okazjonalnych:

Czas realizacji 1-3 dni robocze od momentu akceptacji projektu. Przy większej ilości dłuższy czas oczekiwania.

Zlecenie Ekspres po ówczesnym uzgodnieniu telefonicznym - realizacja w ten sam dzień +40% ceny standardowej. Możliwość wyłącznie przy niewielkiej ilości - max. 500szt.

 

 

Kartki świąteczne

Drukujemy kartki świąteczne dla osób prywatnych i firm. Choć ten sposób składania życzeń nie jest już tak popularny jak dawniej, część osób nie wyobraża sobie świąt bez podarowania takiego właśnie upominku bliskim lub pracownikom. Zajmujemy się drukowaniem kartek świątecznych na Boże Narodzenie, Wielkanoc i nie tylko. Oferujemy ponadto wydruki okolicznościowe. Są to przede wszystkim:

  • etykiety na butelki,
  • ozdobne tablice rejestracyjne,
  • zawieszki,
  • karnety na stół z danymi gościa i wiele innych.

Jeśli chcą Państwo zadbać o wyjątkowy klimat świąt i podarować komuś spersonalizowaną kartkę świąteczną, zapraszamy do składania zamówień w Mediatim z Gorzowa Wielkopolskiego.

tło
Adres

MediaTiM s.c.
ul. Łokietka 32-33
66-400 Gorzów Wielkopolski

+95 736 22 11


info@mediatim.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt:   8:00 - 18:00
Sob:   9:00 - 14:00