copy

Druk na materiałach w palecie monochromatycznej i kolorowej

Wykonujemy wydruki zarówno w palecie monochromatycznej i kolorowej. Umożliwiamy dobór papieru w zależności od wymagań klienta.

Oferujemy druk na materiałach, które najbardziej Państwu odpowiadają. Dostarczamy między innymi:

Dbamy o to, aby Klient otrzymał produkt zgodny z jego oczekiwaniami. Przygotowujemy własne projekty lub drukujemy na podstawie materiałów dostarczonych przez Państwo.

Oferujemy wydruki monochromatyczne, czyli czarno-białe. Korzystamy z nowoczesnych i sprawdzonych urządzeń. Dostarczamy także wysokiej jakości druki na materiałach w kolorze. Zapraszamy!

Papier satyna

Papier satynowy nadaje się do kolorowego i atramentowego druku laserowego oraz do kopiowania z wykorzystaniem kolorowych urządzeń ksero. Dzięki jego zastosowaniu możemy w sposób elegancki wydrukować oferty handlowe lub CV i list motywacyjny. Papier satynowy sprawdzi się także jako materiał do wydruku folderów reklamowych, ulotek, wizytówek, instrukcji, prezentacji biznesowych oraz zdjęć. Charakteryzuje się zarówno bardzo dużą jakością odwzorowania koloru i obrazu, jak i szeroką ofertą gramatury.

Dostępna gramatura:
90g  120g  160g  250g  280g  300g

Papier kreda

Papier kredowy należy do grupy papierów powlekanych ‒ pokrywany jest specjalną mieszanką pigmentu mineralnego oraz kleju, dzięki czemu jest przyjemny w dotyku i wyróżnia się gładką powierzchnią. Papier niestety nie nadaje się do ponownego zadruku, a pisanie po nim jest dość kłopotliwe.

Inne media

  • papier samoprzylepny – drukujemy naklejki i etykiety, które są przeznaczone do naklejania na opakowania wykonane z różnych materiałów. Zapewniamy wydruk na wygodnych arkuszach o dowolnym rozmiarze,
  • kalka – to produkt bardzo trwały. Jako półprzezroczysty, śliski papier ozdobny nadaje się do druku ulotek, zaproszeń czy kartek świątecznych. Każde zamówienie wyceniamy indywidualnie,
  • etykieta CD/DVD – drukujemy etykiety na płyty CD i DVD,
  • papier ozdobny – oferujemy wydruk na papierze ozdobnym. To produkt sztywny i trwały, dostępny w wielu wzorach,
  • papier złoty/srebrny – druk na papierze złotym lub srebrnym podkreśla elegancję wizytówek, voucherów czy zaproszeń.

Ksero – Gorzów Wielkopolski

Zachęcamy także do skorzystania z naszych usług ksero w Gorzowie Wielkopolskim. Oferujemy wydruki kolorowe i czarno-białe. Możliwość wykonania kserokopii w dużych nakładach. Oferujemy atrakcyjne ceny.

tło
Adres

MediaTiM s.c.
ul. Łokietka 32-33
66-400 Gorzów Wielkopolski

+95 736 22 11


info@mediatim.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt:   8:00 - 18:00
Sob:   9:00 - 14:00